فارسی | English
 

با حضور وزراي ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامي، ارتباطات و فناوري اطلاعات و راه و شهرسازي برگزار مي شود- 29 آذر، هم انديشي صميمانه جوانان با دولت در سالن اجلاس سران             تجلیل از مدال آوران المپیک و پارالمپیک تا پایان سال جاری- سلطانی فر: باید جدی تر و عمیق تر به منظور موفقیت بهتر در المپیک ها فکر کنیم             دیدار وزیر ورزش و جوانان با مدیرعامل و سرمربی استقلال- سلطانی فر: استقلال و پرسپولیس، سرمایه مهم ورزش و فوتبال کشور هستند             گل محمدي در جلسه كميته برگزاري جشنواره همگاني و استعداديابي ورزش استان تهران: حمايت خانواده ها از ورزش همگاني، مساوي با كشف استعدادهاي فراوان است              دومين جلسه كميته برگزاري جشنواره همگاني و استعداديابي استان تهران- دكتر طباطبائي: باید تلاش كرد استعدادهای نهفته پيدا شوند            

   شنبه 7 اسفند 1395

مقاله


فاطمه (علیها السلام) سرور زنان جهانیان است

فاطمه (علیها السلام) در نزد مسلمانان برترین و والامقام ترین بانوی جهان در تمام قرون و اعصار می‌باشد. این عقیده بر گرفته از مضامین احادیث نبوی است...


گزارش تصويريویدئو.


مدير كل ورزش و جوانان استان تهران در برنامه زنده شبكه ورزش
گل محمدي: در اجراي برنامه هاي اوقات فراغت، شاهد الگويي موفق براي كشور خواهيم بود

مدير كل ورزش و جوانان استان تهران در گفتگوی زنده با برنامه استوديو ورزش، پيرامون چگونگي غني سازي اوقات فراغت جوانان در استان تهران سخن گفت.
رضا گل محمدي در پاسخ به اين سوال كه نقش اداره كل در اجراي برنامه هاي اوقات فراغت در استان تهران چگونه است، گفت: اوقات فراغت تعريف خاص خودش را دارد و اداره كل از طريق اماكن موجود و هيئت هاي ورزشي برنامه هاي خود را برگزار خواهد كرد، اما در بخش جوانان اين امر را جدي بايد گرفت كه بايد بدنبال تعامل و هماهنگی با 21 دستگاه ديگر باشيم. از آنها گزارش بگيريم و پاسخگوي استانداري باشيم.
وي با اشاره به هم پوشاني همه دستگاه ها در اجراي برنامه هاي اوقات فراغت گفت: برنامه هاي خوبي را براي بعد از ماه مبارك رمضان تدارك ديده ایم كه در آن با استفاده از ظرفيت هاي هيئت ها و اماكن ورزشي و تعامل با ارگان ها، سازمان ها و نهادهاي ديگر به خصوص شهرداري تهران، شاهد غني سازي اوقات فراغت در سطح گسترده اي توسط حوزه ها و ادارات در كنار جوانان عزيز استان خواهيم بود.
مدير كل ورزش و جوانان استان تهران در مورد اينكه تعرفه ها و چگونگي تعيين ميزان هزينه استفاده از اماكن ورزشي مي تواند نقش مهمي در جذب جوانان داشته باشد، گفت: يكي از ماموريت هاي اداره كل قيمت گذاري صحيح و نظارت خواهد بود كه موجب مي شود همه اقشار جامعه بتوانند از امكانات موجود استفاده بهينه را داشته باشند.
گل محمدي نقش ستاد ساماندهي امور جوانان در استانداري و دبيري اداره كل در اين ستاد را مهم و ضروري دانست و گفت: قطعاً بدون اجراي برنامه هاي فرا دستگاهي توسط ساير نهادها در استان تهران نمي توان برنامه هاي جوانان را اجرا كرد و لازمه اين مهم، برنامه ريزي است كه به عنوان يك وظيفه سازماني، جمع آوري آمار از اين نهادها و يكسان سازي و اجراي آن با استفاده از شاخص ها مي تواند اثربخش فراواني داشته باشد.
وي درباره ضرورت تشكيل ستاد اوقات فراغت گفت: خوشبختانه با هماهنگي كه توسط استانداري تهران صورت گرفته، اولين جلسه ستاد ساماندهي را تشكيل خواهيم داد و اعتقاد دارم اگر اين ماموريت به خوبي انجام شود، بخشي از رسالت آن كه اوقات فراغت است هم به خوبي به اجرا درخواهد آمد.
گل محمدي در خصوص موضوع گردشگري ورزشي هم گفت: اين موضوع در حال حاضر عينيت دارد و در ماموريت هاي سمن ها پيش بيني شده و آنچه در تابستان امسال در نظر گرفته شده، حتي فراتر از اين خواهد بود و به عنوان يكي از موارد اوقات فراغت به آن توجه جدي خواهد شد.
وي ايجاد پورتال اوقات فراغت و هم پوشاني با برنامه هاي ساير دستگاه ها را از برنامه هاي پيش بيني شده اداره كل دانست و افزود: به طور حتم با هماهنگي كه دستگاه هاي اجرايي با حجم گسترده برنامه ها در تهران خواهيم داشت، شاهد يك الگوي موفق براي غني سازي اوقات فراغت در كشور خواهیم بود.
گفتنی است در جریان اين گفتگو، رضايي رئيس سازمان ورزش شهرداري تهران نيز حضور داشت.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 19 مرداد 1395 - 20:54

کد:49436-1395
گفت و گو


گل محمدي: در اجراي برنامه هاي اوقات فراغت، شاهد الگويي موفق براي كشور خواهيم بود

مدير كل ورزش و جوانان استان تهران در گفتگوی زنده با برنامه استوديو ورزش، پيرامون چگونگي غني سازي اوقات فراغت جوانان در استان تهران سخن گفت.


ساير خبرها


استان تهران با 4 مشتزن در مسابقات قهرماني نوجوانان كشور

6 مدال رنگارنگ ورزشکاران پرورش اندام جنوب شرق در رقابت های قهرمانی استان تهران

حضور ورزشكاران شهرستان قدس در زورخانه شهداي جوانمرد قصاب

موسی زاده: سمینارهای ورزشی فرصتی مغتنم برای ارتقاء معلومات مربیان و ورزشکاران است

حضور 204شرکت کننده در مسابقات چند جانبه قهرمانی ژیمناستیک به میزبانی بهارستان

جلسه هماهنگی دفاع شخصی استان تهران با حضور سرپرست و نایب رییس هیات جودو

صعود تیم کوهنوردی پرواز بهارستان به قله 2770 متری بند عیش

تیم حجاب بر سکوی نخست والیبال بانوان ملارد ایستاد

برگزاری کلاس مربیگری والیبال درجه 2 به میزبانی حوزه جنوب شرق

کسب 9 مدال توسط جودوکاران پاکدشت از مسابقات قرچک

جشنواره بادبادک‌ها به مناسبت دهه مبارک فجر در شاهد شهر شهریار

تجلیل از آتش نشانان در زورخانه پیکان تهران

برگزاری دومین دوره مسابقات هفت سنگ بانوان جام فجر استان تهران به میزبانی اسلامشهر

10 نشان ارزشمند، ره آورد تیم پسران تکواندو جنوب غرب از مسابقات رباط کریم

اختتامیه مسابقات جام آتشنشانان قرچک در باشگاه توپ سفید

برگزاری اولين جلسه هيئت هاي ورزشي لواسانات و رودبار قصران

قهرمانی اسلامشهر در مسابقات زورخانه ای هنرهای فردی به میزبانی بهارستان

دختران تکواندوکار ورامین به رقابت پرداختند

برگزاری مسابقات شطرنج والدین و فرزندان به مناسبت دهه فجر در شمیرانات

طرح همگانى شدن رشته المپيكى جودو در راستای آموزش و استعداديابى رايگان در باشگاه هاى تهران

قهرمانی جنوب شرق در مسابقات ووشو جام فجر


نظرسنجی 
  

کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به اداره كل ورزش و جوانان استان تهران می باشد.