فارسی | English
 

با حضور وزراي ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامي، ارتباطات و فناوري اطلاعات و راه و شهرسازي برگزار مي شود- 29 آذر، هم انديشي صميمانه جوانان با دولت در سالن اجلاس سران             تجلیل از مدال آوران المپیک و پارالمپیک تا پایان سال جاری- سلطانی فر: باید جدی تر و عمیق تر به منظور موفقیت بهتر در المپیک ها فکر کنیم             دیدار وزیر ورزش و جوانان با مدیرعامل و سرمربی استقلال- سلطانی فر: استقلال و پرسپولیس، سرمایه مهم ورزش و فوتبال کشور هستند             گل محمدي در جلسه كميته برگزاري جشنواره همگاني و استعداديابي ورزش استان تهران: حمايت خانواده ها از ورزش همگاني، مساوي با كشف استعدادهاي فراوان است              دومين جلسه كميته برگزاري جشنواره همگاني و استعداديابي استان تهران- دكتر طباطبائي: باید تلاش كرد استعدادهای نهفته پيدا شوند            

   جمعه 1 بهمن 1395

مقاله


رابطه میزان آموزش ضمن خدمت با کارایی و اثربخشی کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران

هدف پژوهش حاضر، بررسی رابطه میزان آموزش ضمن خدمت با کارایی و اثربخشی کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران بود. روش تحقیق، توصیفی از نوع همبستگی می باشد...


گزارش تصويريویدئو.


مدير كل ورزش و جوانان استان تهران در برنامه زنده شبكه ورزش
گل محمدي: در اجراي برنامه هاي اوقات فراغت، شاهد الگويي موفق براي كشور خواهيم بود

مدير كل ورزش و جوانان استان تهران در گفتگوی زنده با برنامه استوديو ورزش، پيرامون چگونگي غني سازي اوقات فراغت جوانان در استان تهران سخن گفت.
رضا گل محمدي در پاسخ به اين سوال كه نقش اداره كل در اجراي برنامه هاي اوقات فراغت در استان تهران چگونه است، گفت: اوقات فراغت تعريف خاص خودش را دارد و اداره كل از طريق اماكن موجود و هيئت هاي ورزشي برنامه هاي خود را برگزار خواهد كرد، اما در بخش جوانان اين امر را جدي بايد گرفت كه بايد بدنبال تعامل و هماهنگی با 21 دستگاه ديگر باشيم. از آنها گزارش بگيريم و پاسخگوي استانداري باشيم.
وي با اشاره به هم پوشاني همه دستگاه ها در اجراي برنامه هاي اوقات فراغت گفت: برنامه هاي خوبي را براي بعد از ماه مبارك رمضان تدارك ديده ایم كه در آن با استفاده از ظرفيت هاي هيئت ها و اماكن ورزشي و تعامل با ارگان ها، سازمان ها و نهادهاي ديگر به خصوص شهرداري تهران، شاهد غني سازي اوقات فراغت در سطح گسترده اي توسط حوزه ها و ادارات در كنار جوانان عزيز استان خواهيم بود.
مدير كل ورزش و جوانان استان تهران در مورد اينكه تعرفه ها و چگونگي تعيين ميزان هزينه استفاده از اماكن ورزشي مي تواند نقش مهمي در جذب جوانان داشته باشد، گفت: يكي از ماموريت هاي اداره كل قيمت گذاري صحيح و نظارت خواهد بود كه موجب مي شود همه اقشار جامعه بتوانند از امكانات موجود استفاده بهينه را داشته باشند.
گل محمدي نقش ستاد ساماندهي امور جوانان در استانداري و دبيري اداره كل در اين ستاد را مهم و ضروري دانست و گفت: قطعاً بدون اجراي برنامه هاي فرا دستگاهي توسط ساير نهادها در استان تهران نمي توان برنامه هاي جوانان را اجرا كرد و لازمه اين مهم، برنامه ريزي است كه به عنوان يك وظيفه سازماني، جمع آوري آمار از اين نهادها و يكسان سازي و اجراي آن با استفاده از شاخص ها مي تواند اثربخش فراواني داشته باشد.
وي درباره ضرورت تشكيل ستاد اوقات فراغت گفت: خوشبختانه با هماهنگي كه توسط استانداري تهران صورت گرفته، اولين جلسه ستاد ساماندهي را تشكيل خواهيم داد و اعتقاد دارم اگر اين ماموريت به خوبي انجام شود، بخشي از رسالت آن كه اوقات فراغت است هم به خوبي به اجرا درخواهد آمد.
گل محمدي در خصوص موضوع گردشگري ورزشي هم گفت: اين موضوع در حال حاضر عينيت دارد و در ماموريت هاي سمن ها پيش بيني شده و آنچه در تابستان امسال در نظر گرفته شده، حتي فراتر از اين خواهد بود و به عنوان يكي از موارد اوقات فراغت به آن توجه جدي خواهد شد.
وي ايجاد پورتال اوقات فراغت و هم پوشاني با برنامه هاي ساير دستگاه ها را از برنامه هاي پيش بيني شده اداره كل دانست و افزود: به طور حتم با هماهنگي كه دستگاه هاي اجرايي با حجم گسترده برنامه ها در تهران خواهيم داشت، شاهد يك الگوي موفق براي غني سازي اوقات فراغت در كشور خواهیم بود.
گفتنی است در جریان اين گفتگو، رضايي رئيس سازمان ورزش شهرداري تهران نيز حضور داشت.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 19 مرداد 1395 - 20:54

کد:49436-1395
گفت و گو


گل محمدي: در اجراي برنامه هاي اوقات فراغت، شاهد الگويي موفق براي كشور خواهيم بود

مدير كل ورزش و جوانان استان تهران در گفتگوی زنده با برنامه استوديو ورزش، پيرامون چگونگي غني سازي اوقات فراغت جوانان در استان تهران سخن گفت.


ساير خبرها


بررسی راه کارهای توسعه سازمان های مردم نهاد و جوانان در جلسه پرویزی و پاک مهر

همایش کوهپیمایی بانوان به مناسبت هوای پاک در شهرستان ملارد

تکواندو کاران پیشوا در مسابقات قرچک خوش درخشیدند

انگیزه بالای فوتسالیست های پاکدشتی و تشکیل اولین تیم فوتسال بانوان

نشست مشترک صیفوری و مسئول بخش سنگنوردی فدراسیون کوهنوردی

جلسه هم اندیشی هیئت های ورزشی شهرستان ری در باره برنامه های دهه فجر

حضور اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملارد در کمپ ترک اعتیاد اخوان

پنجمین دوره کلاس مدیریت ورزشی ویژه مدیران و موسسین باشگاه های حوزه شمالغرب

سید مرتضی قاسمی رئیس هیئت دوچرخه سواری شهرستان پیشوا شد

علیرضا اللهیاری، رییس هیات پزشکی ورزشی حوزه جنوب شرق شد

حضور رئیس و دبیر هیات جودو شهریار در فدراسیون جودو

برنامه ریزی جشنواره ها وهمایش های ورزشی گرامیداشت دهه فجر شهرستان بهارستان

دومین جلسه تخصصی ازدواج وتعالی خانواده در شهرستان قدس

تجلیل از جانبازان دفاع مقدس شمیرانات در زورخانه صنایع دفاع

29 دی، برنامه های فرهنگی ورزشی هفته هوای پاک در پیشوا

جلسه کمیته مرشدان هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران برگزار شد

کلاس های مربیگری و داوری هیات روستایی و بازی های بومی و محلی پاکدشت

برگزاری دوره آموزشی کار با سلاح باد بزن در شمیرانات

اولین جلسه شورای اداری حوزه جنوب شرق تهران

8 بهمن ماه، برگزاری مسابقات ایروبیک و استپ استان تهران

جلسه کمیته ورزش وجوانان دهه مبارک فجر شهرستان قدس


نظرسنجی 
  

کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به اداره كل ورزش و جوانان استان تهران می باشد.